Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Lushnje, dhunohet seksualisht e mitura arrestohet 42 vjecari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Lushnje, dhunohet seksualisht e mitura arrestohet 42 vjecari   28.06.10 7:11

Lushnje, dhunohet seksualisht e mitura arrestohet 42 vjecari

KOLONJE-
Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur pasditen e sė dielės nė Kolonjė tė
Lushnjes. Njė 9 vjecare ėshtė dhunuar seksualisht nga njė 42 vjecar, i
cili ra nė prangat e policisė pasditen e sotme.
Mėsohet se vajza e
mitur kishte dalė nga shtėpia pėr tė blerė bukė teksa ėshtė mashtruar
nga 42 vjecari, i cili i kishte dhėnė 600 lekė tė reja pėr ta marrė me
vete.
E mitura ėshtė kthyer pas katėr orėsh nė shtėpinė ku jeton
me gjyshėrit, me shenja dhune nė trup dhe ka treguar se njė burrė e
kishte cuar nė kodrat e fshatit dhe mė pas e kishte pėrdhunuar.
Familjarėt
kanė bėrė denoncimin nė polici ndėrsa kanė dėrguar vajzėn me urgjencė
nė Qendrėn Spitalore Universitare nė Tiranė ku po merr mjekimin e
nevojshėm.

Gjyshėrit kanė bėrė publike ngjarjen e rėndė,
ndėrsa pak orė mė pas policia ka bėrė tė mundur arrestimin e 42
vjecarit S.K. Pak kohė mė parė njė 22 vjecar nga Elbasani ra nė
prangat e policisė pasi abuzoi pėrgjatė njė jave me njė 6 vjecar.
(e.n/BalkanWeb)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Lushnje, dhunohet seksualisht e mitura arrestohet 42 vjecari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog