Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi YouGoDe

Male
 
Numri i postimeve :
2345
 
Birthday :
12/07/1980
 
Registration date :
06/08/2008
 
Age :
37
 
Location :
YouGoDe.Org
 
Job/hobbies :
IRCD ROOT Administrator
 
Humor :
AlbaniaIrc.Com
 
YouGoDe
avatar
Rank: WebMaster
WebMaster
YouGoDe friends
avatar
WebMaster

Offline Offline
avatar
PrInCi

Offline Offline
avatar
Aldijanaa

Offline Offline
avatar
Denisa

Offline Offline
asefaref

Offline Offline
avatar
Larisa

Offline Offline
avatar
aNISa

Offline Offline
Ganushee

Offline Offline
avatar
Imelda

Offline Offline
avatar
unikkatil

Offline Offline
See all friends (19)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog