Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 * Lidhjet, shqiptarėt me tė huajt!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: * Lidhjet, shqiptarėt me tė huajt!   17.01.10 22:59

Nuk e kam fjalen per martesa per shkaqe interesi etj etj... qe veq
dihen per qfare qellimi behen per viza e sene vene . Fjalen e kam per
lidhjet e dashurise p.sh mes nje vajze shqiptare dhe nje anglezi apo
gjermani ose nje djale shqiptare me nje italiane, amerikane,afrikane
etj. etj... tere nacionalietet pothuaj lidhen dhe martohen me te huaj.
Si mendoni Ju? a kane sukses keto lidhje, a mund te jene afatgjata, dhe
si do vepronit Ju poqese do dashuroheshit marrezisht ne nje te huaj? Do
tju pengonte qe seshte i kombit tuaj dhe per kete arsye do refuzonit
dhe sakrifikonit ate dashuri, apo si mendoni?

per veten time nuk
mund mund ta kisha pranu ket sen edhe pse e kom pas nje femer zvicrane
vitin e kalum.. po kurgjoo ma shum skisha pranuu me to..

po ju jepni mendimet tuj

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
* Lidhjet, shqiptarėt me tė huajt!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com