Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Meta: Opozita rrit efikasitetin ne Kuvend

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Meta: Opozita rrit efikasitetin ne Kuvend   15.01.10 23:46

Meta: Opozita rrit efikasitetin ne KuvendTėrhequr mė 16 Janar 2010


Zevendeskryeministri
Ilir Meta konsideroi si nje veprim te mire rikthimin e mundshem te
Partise Socialiste ne Parlament me rastin e nje seance te
jashtezakonshme per permbytjet ne Shkoder.
“Natyrisht, do veprim qe rrit efikasitetin e gjithe
institucioneve, perfshire ketu dhe Parlamentin, per te perballuar keto
eshtje me te cilat po ndeshen banoret e Shkodres e te Nenshkodres jo
vetem sot, por edhe neser, sepse eshte nje proces qe do te vazhdoje edhe
pas evakuimit te ujit, pasi pasojat kane mbetur atje, absolutisht eshte
veprimi me i mire dhe ne kete drejtim. Parlamenti mund te beje shume me
teper duke pasur edhe angazhimin e opozites”, tha ai pas nje takimi qe
pati me Presidentin e Kryqit te Kuq shqiptar, z. Shyqyri Subashi. Ky i
fundit, pasi e njohu Meten me punen e Kryqit te Kuq shqiptar ne veri te
vendit, i shprehu mirenjohjen e tij te thelle per mbeshtetjen qe qeveria
shqiptare ka dhene dhe vazhdon te jape ndaj kesaj organizate
humanitare.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Meta: Opozita rrit efikasitetin ne Kuvend
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog