Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Bie niveli i ujit ne Fierze dhe Koman

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Bie niveli i ujit ne Fierze dhe Koman   15.01.10 23:35

Bie niveli i ujit ne Fierze dhe KomanTėrhequr mė 16 Janar 2010


Ministria e
Energjitikes ka bere te ditur mengjesin e sotem situaten ne liqenet e
Fierzes dhe Komanit, ku bie ne sy se niveli i ujit ka rene nen kuoten
maksimale.
Sipas njoftimit te METE, ne Fierze niveli i ujit ka rene ne
289.91 metra, ndersa prurjet jane 350 metra kub per sekonde. Nderkohe ne
Koman niveli i ujit eshte ne 170.9 metra, me prurje qe arrijne ne 130
metra kub per sekonde. Ministria sakteson me tej se ne te dyja liqenet
aktualisht nuk ka derdhje te ujit.Situate e qete paraqitet edhe ne Vaun e
Dejes, ku niveli i ujit ka shkuar ne 74.64 metra, prurjet anesore 30
metra kub per sekonde dhe nuk ka derdhje.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Bie niveli i ujit ne Fierze dhe Koman
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog