Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Festat, trafiku nė kaos nė Tiranė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Festat, trafiku nė kaos nė Tiranė   30.12.09 5:21

Festat, trafiku nė kaos nė TiranėTėrhequr mė 30 Dhjetor 2009Tiranė sot ka qenė e pamunudur tė lėvizje me makinė. Tė gjitha rrugėt
kryesore po ashtu edhe ato dytėsore kanė qene tėresisht tė bllokuara
pėr shkak tė trafikut tė rėnduar. Kjo pėr shkak tė ardhjes se
emigrantėve tė cilėt kanė bėrė qė tė rritet numri i automobilave qė
qarkullojnė nė vend. E ndėrsa shpejtimi i tė gjithėve pėr tė pėrfunduar
punėt e fundit tė Vitit tė Ri ka bėrė qė trafiku tė rendohet edhe mė
shumė. Megjithėse policia ka marrė tė gjitha masat duke vendosur mė
shumė se njė polic nėpėr kryeqėzime, situata ka qene tepėr e vėshtirė
tė menaxhohej edhe prej tyre, pasi sot makinat nuk thuajse nuk ecnin
fare. Kėshtu sot edhe nesėr do tė ishte me mire tė lėviznim nė kėmbė
ose me biēikleta nėse duam tė shkojmė nė kohė nė destinacion e duhur.
Ndėrkohė pėr ditėn e nesėrme policia do tė lajmėrojė edhe pėr rruget tė
cilat do tė bllokohen pėr tė lejuar qytetarėt tė festojnė kryesisht nė
bulevardin "Dėshmorėt e Kombit" deri nė sheshin "Skėnderbej".

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Festat, trafiku nė kaos nė Tiranė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com