Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Itali, vrasja ne Xhenova, ne arrati 3 shqiptaret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Itali, vrasja ne Xhenova, ne arrati 3 shqiptaret   23.07.09 7:52

Itali, vrasja ne Xhenova, ne arrati 3 shqiptaretTėrhequr mė 23 Korrik 2009


Nuk ndodhen me ne Xhenova tre shtetasit shqiptare te shpallur ne kerkim per vrasjen e nje bashkekombasi te tyre.
42
vjecari Ilir Krypi u vra mbremjen e se dieles me arme zjarri, pasi u
perpoq te lironte nje vajze rumune, e rrembyer nga shqiptaret e tjere
qe e shfrytezonin per prostitucion.

Sipas policise italiane, tre shqiptaret po kerkohen ne te gjithe Italine, por mund te jene arratisur edhe jashte shtetit.

Nderkohe,
prokurori Biagio Mazzeo ka kerkuar rezultatet e autopsise se 42
vjecarit shqiptar dhe marrjen serish ne pyetje te vajzes, e vetmja
deshmitare e ngjarjes.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Itali, vrasja ne Xhenova, ne arrati 3 shqiptaret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com