Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Itali, vrasja e shqiptarit, arratisen 3 tė dyshuarit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Itali, vrasja e shqiptarit, arratisen 3 tė dyshuarit   23.07.09 7:50

Itali, vrasja e shqiptarit, arratisen 3 tė dyshuaritTėrhequr mė 23 Korrik 2009


Tre
shiptarėt tė cilėt janė tė dyshuar pėr vrasjen e njė bashkėkombasi tė
tyre nuk ndodhen mė nė qytetin e Xhenovės nė Itali. Sipas mediave
italiane tre shqiptarėt po kėrkohen nė tė gjithė Italinė por nuk
ekziston edhe varianti qė ata tė jenė larguar jashtė saj.
Ngjarja ka ndodhur mbrėmjen e sė djelės ku shqiptari Ilir Krypi 42 vjeē
ėshtė qėlluar me armė zjarri nga tre bashkėkombėsit e tij. Sipas
mediave italiane Krypi u pėrpoq tė lironte njė vajzė rumune e cila
ishte rrėmbyer nga tre shqiptarėt tė cilėt e shfrytėzonin pėr
prostitucion. Ndėrkohė hetuesit italianė do tė marrin sėrish nė pyetje
vajzėn rumune e cila ėshtė e vetmja dėshmitare e ngjarjes.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Itali, vrasja e shqiptarit, arratisen 3 tė dyshuarit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog