Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Aktorja e "Spider-Man 3" bėn vetėvrasje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Aktorja e "Spider-Man 3" bėn vetėvrasje   14.07.09 6:41Aktorja e "Spider-Man 3" bėn vetėvrasje
Lucy Gordon
Aktorja
britanike Lucy Gordon, e njohur nga paraqitja e saj nė filmin e fundit
pėr Spider-Man-in, ėshtė gjetur e varur nė banesėn e saj nė Paris.
Lucy
pas dy ditėsh do tė mbushte 29 vjet, ndėrsa trupin e ka gjetur i dashur
i saj, i cili ishte zgjuar nga gjumi dhe e kishte gjetur atė tė varur.

I dashuri i aktores, emri i tė cilit nuk ėshtė bėrė i njohur, ėshtė
marrė nė pyetje nga policia, mirėpo njė zėdhėnės policie kishte thėnė
se besohet se aktorja ka bėrė vetėvrasje.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
blerim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Aktorja e "Spider-Man 3" bėn vetėvrasje   12.05.10 8:11

a mund te me lejoni te shikoj kete film
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aktorja e "Spider-Man 3" bėn vetėvrasje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com