Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Messi martohet nė fund tė qershorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Messi martohet nė fund tė qershorit    09.06.11 0:00


Futbollisti mė i mirė nė botė, Lionel Messi, sipas mediave
spanjoll do tė martohet me bukuroshen dhe tė dashurėn e tij, Antonella
Roccuzzo nė fund tė qershorit.
Lionel Messi ėshtė takuar me
Antonellan nė moshėn pesė vjeēare dhe qė tė dy janė nga Rosario i
Argjentinės. Ata njohin mirė njėri-tjetrin dhe pėr Lionel Messin, jeta
e tij do tė kompletohet me t’u kurorėzuar me Roccuzzon.

“E kam parė Antonellėn duke u rritur. Njihemi mirė qė nga fėmijėria.
Gjithashtu edhe familjet tona njihen mirė, kėshtu qė nuk kemi asnjė
dyshim pėr njėri-tjetrin”, citohet tė ketė thėnė Messi nga AS. /Telegrafi/

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Messi martohet nė fund tė qershorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog