Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Cilat mėnyra perdorni pėr ta mbajtur ''gjallė'' nje dashuri?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Cilat mėnyra perdorni pėr ta mbajtur ''gjallė'' nje dashuri?   10.07.09 4:58

Doja te hapja kėtė teme sepse besoj se ėshtė shumė e rėndėsishme sepse
ēdokush nga ne ,pavarėsisht se ka njė lidhje kalimtare ,serioze ose
ėshtė i/e martuar, duhet te mundohet vazhdimisht dashurinė ta
''ushqej'' pėr ta mbajtur ne jetė dhe ta zhvilloj atė. Pra cilat
janė mėnyrat tuaja ,si keni arritur te perballoni monotonin ,
rutinen ,merzitjen, qe shpesh here krijohen me kalimin e kohės mbasi
bėni gjėra te zakonshme,pasioni fillon te humbasi ne ēdo sektor te
jetės suaj pa lėnė asnjė gjurem? me cila mėnyra e mbani ndezur flaken -
dashurinė?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Cilat mėnyra perdorni pėr ta mbajtur ''gjallė'' nje dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com