Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ēfarė konsiderojnė meshkujt se ėshtė romantike?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angela Martini
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 192
Registration date : 03/09/2010
Age : 31
Location : Albania

MesazhTitulli: Ēfarė konsiderojnė meshkujt se ėshtė romantike?   20.02.11 21:10

Ēfarė konsiderojnė meshkujt se ėshtė romantike?


Posted by
shqipmedia1 on
Shk 20th, 2011 //
No Comment

Se
meshkujt janė nga Marsi e femrat nga Venera tregon edhe hulumtimi mė i
ri, ku ėshtė shikuar kuptimi i romancės nga ana e meshkujve dhe e
femrave. Pėrderisa pėr femrat gjest romantik ėshtė mbajtja pėr dore nė
publik, meshkujt kanė dėshira krejtėsisht mė ndryshe.
Nė njė anketė ku kishin marrė pjesė rreth 2.000 njerėz, pėrfundimi
kryesor ėshtė nėse meshkujt pėr romancė konsiderojnė marrjen me punė tė
shtėpisė, qė nuk janė fare burrėrore. Pėrgjigjet nė pyetjet se ēfarė
ėshtė romantike pėr ju kanė dhėnė si meshkujt po ashtu edhe femrat,
pėrderisa dallimet janė tė dukshme.
Gjėrat mė bizare qė meshkujt
i konsiderojnė romantike
1. Hekurosja
2. Pastrimi i enėve
3. Hedhja e mbeturinave
4. Pastrimi i tavolinės pas drekės
5. Nėse i afroheni partneres nga disa kėnde tė ndryshme
6. Marrėveshja qė tė shikoni njė film komedi sė bashku
7. Zierja e kafesė apo ēajit
8. T’i lejoni partneres ta zgjedhė emisionin qė do tė shikoni nė TV
9. Vendosja e rrobave tė palara
Gjėrat mė bizare qė femrat
i konsiderojnė romantike
1. Zierja pa paralajmėrim
2. Tė dėgjosh si ka kaluar ditėn
3. Tė merreni vesh qė ai tė kujdeset pėr fėmijėt gjersa ju jeni nė shoping
4. Mbajtja pėr dore nė publik
5. Lėrja e porosive tė dashurisė nėpėr shtėpi
6. Tė pėrkujtojė pėrvjetorėt
7. Puthja para se tė dilni nga shtėpia
8. Tė dėgjojė CD- me kėngėt e preferuara
9. Pėrgatitja e njė banje tė ngrohtė pėr tė.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaniaFace.Com
 
Ēfarė konsiderojnė meshkujt se ėshtė romantike?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galeri? Ku ėshtė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs