Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Durrės/Sherr me armė, 2 tė plagosur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Durrės/Sherr me armė, 2 tė plagosur   10.07.09 2:15

Durrės/Sherr me armė, 2 tė plagosurTėrhequr mė 10 Korrik 2009


Dy
kamarierė tė njė lokali nė Durrės kanė mbetur tė plagosur pas njė
sherri me armė mes dpersonave. Mėsohet se Leonard Lusha dhe Eduart Meta
emigrantė nė Itali janė grindur edhe mė parė nė shtetin fqinj. Ndėrsa
kamarierėt qė kanė mbetur tė plagosur nė kėtė konflikt tė armatosur
janė Sokol Shėngjergji dhe S.Rustani, tė cilėt janė dėrguar menjėherė
nė spitalin e Durrėsit pėr ndihmė mjekėsore dhe ndodhen jashtė rrezikut
pėr jetėn. Leonard Lusha pasi ka shtėnė me armė nė drejtim tė Eduart
Metės ka dalė nga lokali me shpejtėsi pėr t'u larguar, por ėshtė bėrė e
mundur arrestimi i tij nga forcat e policiė ndėrkohė qė policia ka
shpallur nė kėrkim Eduart Metėn.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Durrės/Sherr me armė, 2 tė plagosur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog