Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Kujdes me zgjedhjen e partnerit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 37
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Kujdes me zgjedhjen e partnerit   04.01.11 23:03


Ggoistė,
tė fiksuar pas punės, posesivė e tė pavendosur? Mė poshtė keni njė
listė me tipat e meshkujve qė femrat nuk duhet tė dashurohen kurrė,
sepse pėrndryshe do tė vuajnė ne tė ardhmen.


Ja tipat qė mė mirė t'u rrini larg:
Egoisti
Cdo
aspekt i marrėdhėnies tuaj vendoset prej tij, kushtėzon vendimet tuaja
dhe madje edhe shijet tuaja. Edhe nė marrėdhėnie seksuale egoisti
vendos nė radhė tė parė dėshirat dhe kėnaqėsitė e veta.
Posesivi
Ku
ishe? Pse u vonove? Kėshtu do ta dalėsh e veshur? Kėto lloj tipash
janė gjithnjė xhelozė dhe tė asfiksuar me kėrkesat e tyre. Rrezikojnė
qė nė tė ardhmen tė bėhen agresivė dhe tė dhunshėm. Duhet tė bėni
kujdes se mė nje partner tė tillė, mund tė largoheni nga familja dhe
miqtė.
I pavendosuri
Jeta ėshtė shumė e vėshtirė
pėr secilin nga ne. Imagjinoni nėse pėr partner keni njė mashkull qė
duhet t'i shkoni pas si njė fėmijė. I pavendosur, gjithnjė pėr tė
shkaktuar probleme dhe pėr tė ndjekur aventurat e veta. Premtimet e
tij, janė si fjalėt qė i merr era...
Djali i mamasė
Kėta
lloj tipash, mamanė e kanė nė qendėr tė dashurisė sė tyre. Dhe mamatė
duke e ditur kėtė dobėsi tė djalit, fillojnė dhe komandojnė jetėn tuaj.
Nėse ai nuk e shkėput dot lidhjen me mamanė e tij, mė mirė kėputeni ju
me tė sa tė mos jetė shumė vonė.
Endėrrimtari

Kanė
hijen e rock star ose tė poetėve tė mallkuar. Duken plot me mistere
dhe shumė sensualė, por kur vjen fundi i muajit, llogaritė nuk bėhen me
ėndrra. Mė mirė lėrini nė ėndrrat e tyre pėr lavdi.
Festuesi

Nuk
ka asgjė tė keqe tė dalėsh dhe tė argėtohesh, por ky nuk mund tė jetė
motiv i cdo nate. Kėshtu edhe jeta juaj do tė jetė e padurueshme. Ikni
sa jeni nė kohė!
I cmenduri pėr punė

Entuziasmi
pėr punėn dhe dėshira pėr tė punuar sa mė shumė, mund tė krijojė njė
lloj varėsie dhe sėmundje. Pėr kėtė lloj tipi puna ėshtė kryesorja, nuk
ka as tė shtuna, as tė diela pushim. Nė mbrėmje diskutohen vetėm
cėshtjet e punės dhe asgjė tjetėr...sa marrėdhėnie e mėrzitshme!
Pesimisti
Ky
lloj tipi e sheh gjithnjė gotėn gjysmė bosh dhe nuk bėn asnjė
pėrpjekje pėr tė ndryshuar gjendjen. Eshtė gati tė kritikojė cdo gjė
dhe tė gjithė. Edhe njeriu mė optimist, pranė kėtij lloj tipi do tė
mėrzitej.
Narcisti
Nuk arrin qė t'i rezistojė
pamjes sė vet, pėrfiton nga cdo pasqyre apo sipėrfaqe e shkėlqyer pėr
tė shijuar imazhin e vet. Nuk di tė dojė apo tė admirojė tė tjerėt. Nuk
mund tė ndėrtohet njė marrėdhėnie e mirė me dikė qė do vetėm veten.
Kopraci

Nuk
ju con kurrė nė restorant. Njė unazė me gurė tė cmuar mė mirė
harrojeni. Kur shkoni diku, nė momentin qė paguhet fatura ai del jashtė
pėr tė pirė duhan qė tė mos shpenzojė para. Pėr ju do tė jetė njė
problem i madh qė tė ndani vite tė tėra me kėtė lloj tipi, ndaj mė mirė
qėndrojini larg.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Kujdes me zgjedhjen e partnerit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog