Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  per dashurinė-thėnje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: per dashurinė-thėnje   28.11.10 22:06

pėr ty qaj
pėr ty vuaj
i pranguar
nė dhe tė huaj.

Mund te blesh nje shtepi-por jo ngrohtesine
Mund te blesh nje liber por jo diturine
Mund te blesh krevatin por jo gjumin
Mund te blesh doktorin por jo shendetin
Mund te blesh seksin por jo DASHURINE.


Shpirti me siguri te dhembin kembet?
Je lodhur se gjithe naten me ke ecur neper koke...

Te dua me shume se dje e me pak se neser.

Me pelqen kur ankohesh,
me pelqen kur zemerohesh,
me pelqen kur ke inat
edhe kur nuk me len rehat.
Me pelqen kur ke besim
sepse te dua o shpirti im ! ! !
Dua5 minuta : 1 per te te folur,2 per te te perkedhelur, 3 per te tepare,4 per te te puthur , 5 per te kthyer oren prapa dhe te filloj ngae para.


E kam humbur mendjen,
nuk e di se ku e kam,
shihe mos ėshtė tek ti,
se edhe zemrėn nuk e kam,
buzėt mi ke marė puthi nėse do,
por mos mi mer sytė se dua te te shoh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
per dashurinė-thėnje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs