Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Francesk Radi dhe Marisa Ikonomi - Telefonate zemrash

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Francesk Radi dhe Marisa Ikonomi - Telefonate zemrash   28.09.10 20:07

Francesk Radi dhe Marisa Ikonomi - Telefonate zemrash

Francesk Radi dhe Marisa Ikonomi - Telefonate zemrash
Sot ke ditelindjen bija ime

por une jam larg e nuk vij dot

Ne cast me celin plot kujtime

c te them me pare ne telefonKujtoj me mall diten kur linde

castin kur vura emrin tend

une te quajta Saranda,

sa ty i bukur eshte ky vend

sa ky qytet te rrosh ti Sara

lotet si deti Jon.


Tani qe flas me ty o babi

ne duar mbaj fotografin


bashke me ne eshte edhe mami

me puth ajo me puth dhe ti


Zerin degjoj ne telefon,

dhe si me duket nuk e di

prap me puth, me perqafon

tamam si ktu ne fotografi

kur ta mbyllesh telefonin

une do te degjoj perseri.A mund ta shuajme diellin e zjarrte

A mund te shterrim nje oqean

Ashtu nuk treten ndjenjat e tyre

le te jene sado larg.


Nje dite do kthehem perseri

dhe bashke do te jemi ne te tre

do te bejme fotografi

me ngjyra malli nuk do te jete.


Nje premtim do bejne syte

ndarje me asnjehere

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Francesk Radi dhe Marisa Ikonomi - Telefonate zemrash
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Multimedia :: Muzika shqiptare dhe e huaj :: Tekste kengesh shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs