Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tekste te ndryshme kengesh shqiptare!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Tekste te ndryshme kengesh shqiptare!   28.09.10 19:54

Perjetsisht Miku Yt - The DreamsSi vegim, syte e tu i shikoj

Nje zhgenjim, jo nuk mund ta pranoj

Miku yt do te mbetem deri ne perjet'si

Malli le te na djege

�?�per nje puthje te brishte


Si kristal, loti ne syte e mi


Do ndricoje deri ne pafund'si

Si nje yll do tretem

Te me shohesh dhe ti

Dhe me driten e henes

Ne mes endrrash do te vi


Ketu ne qiell, si nje yll do te mbetem

Dhe nese me harron ateher' do te tretem

Mikun me te mire mua do te me kesh


Premtimin e harruar serisht do ta rigjesh


Motivi kenges sime gjithmone do te jesh ti

Ritmi eshte ndjenja, e imja fantazi

Nje histori ekstreme me ty kam perjetuar

Afshin me rrenqethes trupi yt e ka krijuar


Hej, hej, hej mikesha ime

Harroje ti harroje, harroje dashurine time

Harroji ti rrugicat ku kemi kaluar


Te strukur nga frika me shume te dashuruar

...te dashuruar

(kori) Jo, joo

...te dashuruar

Nen nje cader rrime te turbulluar...

Nje rruge per te kerkuar

Nje mendim per te harruar

Nje varrim per te shijuar(perseritet nga fillimi)


Si kristal, loti ne syte e mi

Do ndricoje deri ne pafund'si

Si nje yll do tretem

Te me shohesh dhe ti

Dhe me driten e henes

Ne mes endrrash do te vi


Si vegim, syte e tu i shikoj


Nje zhgenjim, jo nuk mund ta pranoj

Miku yt do te mbetem deri ne perjet'si

Malli le te na djege

�?�per nje puthje te brishte


Si kristal, loti ne syte e mi

Do ndricoje deri ne pafund'si

Si nje yll do tretem

Te me shohesh dhe ti


Dhe me driten e henes

Ne mes endrrash do te vi

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
patycalderon@yahoo.com

avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 04/06/2011
Age : 20
Location : Albania

MesazhTitulli: Re: Tekste te ndryshme kengesh shqiptare!   11.06.11 21:26

kaltrina selimi-ditelindja HARROJ KUR DAL NGA SHTEPIA, TELEFONIN NUK E KAM NDONJEHERE HARROJ DHE VETEN NDONJEHERE SE DI KUSH JAM!!!

2 HARROJ EMRA DHE MBIEMRA CDO DOTE DHE ME SHUME PO NDIHEM BOSH HARROJ GJITHCKA ZEMRA IME PO NUK HARROJ DITELINDJEN KE SOT

3 (x2) GEZUAR DITELINDJEN ZEMRA IME SHPIRTI IM PO TE URON E DI NUK MUND TE JEM PRANE TEJE, SA HERE QE TI FESTON 4
PA MUA,PA MUA
PA MUA,PA MUA TIIII!!
5
HARROJ GJITHCKA PER VETEN
HARROJ NESE EGZISTOJ
KETE DITE S'E KAM HARRUAR
DHE CDO VIT TE JETE NJESOJ
6
TRENDAFIL UNE KAM NE DUAR
NJE VEND BOSH PER TY NE TAVOLINE
E ME VETMINE BEJ GEZUAR
DHE 100 HERE PER DASHURINE
7 (x2)
GEZUAR DITELINDJEN ZEMRA IME SHPIRTI IM PO TE URON E DI NUK MUND TE JEM PRANE TEJE, SA HERE QE TI FESTON
8
PA MUA,PA MUA
PA MUA,PA MUA TIIII!!
9 (x2)
GEZUAR DITELINDJEN ZEMRA IME SHPIRTI IM PO TE URON E DI NUK MUND TE JEM PRANE TEJE, SA HERE QE TI FESTON
10
PA MUA,PA MUA
PA MUA,PA MUA TIII!!!

THE END HOPE YOU ENJOY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tekste te ndryshme kengesh shqiptare!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Multimedia :: Muzika shqiptare dhe e huaj :: Tekste kengesh shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog