Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ljme Nga Bota

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Ljme Nga Bota   28.03.09 20:51

28-03-2009 - ITALI - MIJĖRA MANIFESTUES PROTESTOJNĖ KUNDĖR TAKIMIT TĖ MINISTRAVE TĖ G8-s

28-03-2009 - ANGLI - MIJĖRA LONDINEZĖ PROTESTOJNĖ NĖ PRAG TĖ SAMITIT TĖ G20-s

28-03-2009 - HUNGARI - GYURCSANY JEP DORĖHEQJEN EDHE NGA POSTI I KRYETARIT TĖ PARTISĖ SOCIALISTE

28-03-2009 - SHBA SHPRESON NĖ NJĖ TAKIM SHUMĖ TĖ SHPEJTĖ ME IRANIN PĖR ĒĖSHTJEN AFGANE

27-03-2009 - SHBA - DREJTUESIT E BANKAVE MBĖSHTESIN PLANET EKONOMIKE TĖ OBAMĖS

27-03-2009 - INDONEZI - TĖ PAKTĖN 50 TĖ VDEKUR PAS ĒARJES SĖ NJĖ DIGE

27-03-2009 - MOSKA I BĖN THIRRJE PHENIANIT TĖ HEQĖ DORĖ NGA LĖSHIMI I SATELITIT

23-03-2009 - IRAK - TĖ PAKTĖN 25 TĖ VDEKUR NGA NJĖ SULM KAMIKAZ NĖ DYALA

23-03-2009 - OBAMA TAKON GORBAĒOVIN NĖ PRAG TĖ TAKIMIT ME MEDVEDEVIN

22-03-2009 - Tata Motors do tė hedhė nė treg makinėn mė tė lirė nė botė

22-03-2009 - AFGANISTAN - NJĖ USHTAR I NATO-s I VDEKUR NGA NJĖ INCIDENT

22-03-2009 - ANGLI - VDES YLLI BRITANIK I SPEKTAKLIT TELEVIZIV ''BIG BROTHER''

21-03-2009 - SHBA - OBAMA: FILOZOFIA E DICK CHENEY "NUK NA KA BĖRĖ MĖ TĖ SIGURTĖ"

21-03-2009 - HUNGARI - KRYEMINISTRI DORĖZOHET PĖRBALLĖ KRIZĖS SĖ THELLĖ EKONOMIKE

21-03-2009 - SHBA - OBAMA: NUK DO TĖ PRANOJA DORĖHEQJEN E SEKRETARIT TĖ THESARIT

21-03-2009 - ANALIZĖ - OBAMA HAP EPOKĖN E "DIPLOMACISĖ YOUTUBE"

21-03-2009 - KOREJA E VERIUT KONFIRMON ARRESTIMIN E DY GAZETAREVE AMERIKANE

21-03-2009 - SLLOVAKI - FILLOJNĖ ZGJEDHJET PRESIDENCIALE

20-03-2009 - NJĖ DEPUTET ZVICERAN KRAHASON MINISTRIN GJERMAN TĖ FINANCAVE ME NJĖ NAZIST

20-03-2009 - SHBA - TEKSTI I PLOTĖ I MESAZHIT TĖ OBAMĖS PĖR IRANIN

20-03-2009 - KINĖ - OCDE E PARASHIKON NEGATIVE RRITJEN E EKONOMISĖ BOTĖRORE

20-03-2009 - OBAMA I KĖRKON DREJTPĖRDREJT IRANIT KAPĖRCIMIN E 30 VITEVE KONFLIKT

19-03-2009 - VIETNAM - NJĖ DJALĖ TRE-VJEĒAR HUMB JETĖN NGA GRIPI I SHPENDĖVE

19-03-2009 - SHBA - OBAMA PREMTON DITĖ MĖ TĖ MIRA, POR NUK E DI SE KUR

19-03-2009 - KOREJA E VERIUT ARRESTON DY GAZETARĖ AMERIKANĖ

18-03-2009 - Departamenti i Shtetit arrin nė pėrfundimin se Ambasada e SHBA-sė nė Tiranė nuk ka kryer shkelje

18-03-2009 - Franca dėnon komentet e Papa Benediktit pėr prezervativėt

18-03-2009 - BUSH NUK PRANON TĖ KRITIKOJĖ OBAMĖN NĖ FJALIMIN E TIJ TĖ PARĖ SI ISH-PRESIDENT

18-03-2009 - SLLOVENI - SUPERMARKET VETĖM PĖR... TĖ VARFĖRIT!

18-03-2009 - BULLGARI - POLICIA USHTRON KONTROLL NĖ MINISTRINĖ E BUJQĖSISĖ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Ljme Nga Bota
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs