Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Bėni seks, me kohė do tė jetė mė mire!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Bėni seks, me kohė do tė jetė mė mire!   07.09.10 20:10
Hulumtimi ka treguar si ēiftet e arrijnė kulmin nė jetėn e tyre seksuale pas katėr viteve dhe dy muajve nė lidhje apo jetėn e pėrbashkėt. A ka nė atė tė vėrtetė dhe a bėhet seksi nė tė vėrtetė mė i mire ndėr vite?


Seksi bėhet mė i mirė pas katėr viteve dhe dy muajve!

Pėr disa lidhja e gjatė ėshtė sinonim pėr jetė tė mėrzistshme seksuale , por nėse u besohet hulumtimeve apo ekspertėve ēiftet mė sė shumti e shijojnė seksin madje kur mė mirė njhen, fitojnė besim nė trupin e tyre dhe mėsojnė ēfarė mė shumė I pėrgjigjet tjetrit.


Lidhja e gjatė apo martesa janė kėshtu garancė pėr kėnaqje nė seks tė mire, por nė rast se tė dyja palėt mundohen dhe i kultivojnė marrėdhėniet. Si dhe tė tjerat edhe seksi do tė jetė i mire nė rast se partnerėt I propozojnė njėri-tjerit risi dhe kėnaqen nė ēastet e nxehta tė pėrbashkėta.


Si fishekzjarret nė dhomėn e gjumit tė fillojnė sa mė shpejt grate duhet tė ndalojnė tė aktrojnė orgazėm.


Duhet pritur katėr vjet qė seksi tė bėhet i mirė?


Pas katėr viteve seski bėhet I sjkėlqyer falė lidhjeve emotive, psikologjike dhe mentale mes partnerėve. Mashkulli dhe gruaja blhen mė tė lirdhlm, ndėrsa emocionet tė cilat I lidhin janė me tė vėrtetė tė forta dhe marrėdhėniet seksuale janė shumė intesive. Seksi mė i mire ėshtė ai i relaksuari nė tė cilin nuk fshihen ndjenjat dhe nuk kujdesen pėr pamjen.


Si fishekzjarret nė dhomėn e gjumit tė fillojnė sa mė shpejt grate duhet tė ndalojnė tė aktrojnė orgazėm dhe ta pranojnė faktin se meshkujt nuk mundet tė dinė tė supozojnė menjėherė me tė parėn. Tė dy partneret duhet tė dinė si ėshtė mė mirė tė kenė seks kvalitet sesa kvantitet dhe si truri ėshtė organ mė kryesor seksual. Lidhjet emotive dhe biseda janė kyēe pėr arritjen e orgazmit tek tė dy partnerėt.Rrofshin tė tridhjetat!


Tridhjetet sipas shumicės janė vitet mė tė mira nė tė cilat gratė kėnaqen nė seks, por tė rendurit nė martesė apo nė lidhje, vetėm pėr atė arsye duhet tė dinė si janė nė tė dyzetat dhe nė pesėdhjetet dhe nė tė cilin mund nė tė vėrtetė tė kėnaqen.

Besimi dhe pranimi i trupit tė vet dhe dėshira ėshtė ēelėsi i suksesit.

Mungesa e dėshirės pėr seks ėshtė e lidhur me problemet tjera tė cilat ne na ndodhin nė jetė. Stresi, mungesė tė kohės sė lirė dhe detyrimeve krijojnė largėsi mes partnerėve.


Pėr t’ju shmangur ftohjes sė marrėdhėnieve seksuale nevojitet tė kthehet shkėndija e vjetėr nė lidhje. Veshjet e brendshme seksi dhe masazha erotike do tė ndihmojnė, por vetėm kur partnerėt i kthehen njėri-tjetrit dhe e gjejnė atė lumturi dhe kėnaqėsi tė cilėn e kanė ndarė nė fillim tė lidhjes.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Bėni seks, me kohė do tė jetė mė mire!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog