Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 

 Enxhi Kamenica: Nuk jam shtatzėnė me Noizyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
YouGoDe


Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 43
Location : YouGoDe.Org

Enxhi Kamenica: Nuk jam shtatzėnė me Noizyn Empty
MesazhTitulli: Enxhi Kamenica: Nuk jam shtatzėnė me Noizyn   Enxhi Kamenica: Nuk jam shtatzėnė me Noizyn Empty30.08.10 21:42

Enxhi Kamenica: Nuk jam shtatzėnė me Noizyn



Enxhi Kamenica, vajza qė do tė bėhej e famshme pėr tė gjithė ne, pėrmes reality show-t “Big Brother”, vjen nė kėtė     Enxhi Kamenica: Nuk jam shtatzėnė me Noizyn Enxhi_Kamenicaintervistė tė suplementit “Bluetooth” pėr tė rrėfyer gjithė tė vėrtetėn e marrėdhėnies sė saj me reperin, Noizy. Preferon qė tė mos flasė pėr jetėn e saj private, megjithatė lidhjen e saj me Dorin, djaloshin simpatik nga Tirana, e njohin tė gjithė, edhe pėr faktin se Enxhi e ka tatuazhuar emrin e tij nė qafėn e saj. E pranon qė kėtė verė i ka shtuar disa kilogramė pėr shkak tė mos frekuentimit tė palestrės rregullisht, sikundėr pranon qė ende s’e ka bėrė testin e shtatzėnisė… Rrėfehet sot e ‘infiltruara’, nė njė intervistė tejet interesante me nota tė shumta humori e ēiltėrsie. Zbuloni sot tė vėrtetėn e vajzės bukuroshe qė ndezi e epshet e njė pjese tė mirė, prej meshkujve tė “Big Brother”…



Eraldo Rexho

Njė javė mė parė u publikua nė njė tė pėrjavshme lajmi se ju jeni nė njė lidhje me reperin e njohur Noizy. Cili ėshtė komenti juaj nė lidhje me kėtė?

Komenti im, pak i ekzagjeruar si shkrim, por nuk mund tė mohoj qė mes meje dhe Rigelsit qė ka njė miqėsi tė mirė.

Cila ėshtė realisht lidhja juaj me Noizyn? Si je njohur me tė?

Njė njohje shumė e rastėsishme nė njė natė tė ftohtė “vere”, por qė me kalimin e kohės u kthye nė njė miqėsi tė fortė.

Thuhet gjithashtu se ju bashkėjetoni bashkė. Ju njiheni realisht me familjarėt e Noizyt?

Bashkėjetesa nuk ekziston normalisht, dhe logjikisht pasi jemi vetėm miq, por kam pasur fatin tė njoh familjen e tij dhe sigurisht qė gėzoj njė respekt maksimal pėr atė familje.




Ne jemi vėnė nė dijeni tė njė problemi qė ekziston mes familjes suaj tė dytė (asaj tropojane) dhe familjes sė Noizyt. Si ka reaguar familja juaj pas publikimit tė kėtij lajmi?


Siē thatė dhe ju, ajo ėshtė familja ime e dytė kėshtu qė gjithēka ndodh me mua ėshtė nė mirėkuptimin e tyre.

I pėlqejnė Enxhit meshkujt si Noizy?

Ėshtė shumė i bukur pėr tė qenė nė preferencat e mija.

Ėshtė aluduar gjithashtu pėr njė shtatzėni tuajėn? Kjo sa e vėrtetė ėshtė?

Se kam bėrė akoma testin e shtatzėnisė qė nga dita qė…. doli shkrimi nė gazetė.

Ndėrkaq Enxhi ju pėr mė shumė se 5 vite keni qenė nė njė lidhje dashurie me njė djalė, emri i tė cilit ėshtė Dori. Marrėdhėnia juaj tani ka pėrfunduar, apo vijoni tė takoheni?

Jetėn time private dėshiroj ta kem gjithmonė tė tillė.

Tė flasim tani pak pėr pushimet. Ku i ka kaluar Enxhi pushimet gjatė kėsaj vere?

Gjithandej dhe shumė larg syve kureshtar.


Sa i pėrket angazhimeve tuaja aktuale nė punė, me ēfarė po merreni?

Vazhdoj tė drejtoj revistėn dhe agjencinė e modeleve “AS” si dhe jam duke menaxhuar “W HOTEL”. Ndėrkaq jam dhe duke shqyrtuar njė ofertė tė mirė pune pėr nė shtator.

Vazhdoni t’i ruani miqėsitė me banorėt e Big Brother?

Patjetėr qė po.

Me cilėt prej tyre shkoni mė mirė?

Me dashurinė time, Klodin.

Keni nė plan ndonjė projekt televiziv?

Patjetėr qė po, nuk do tė mungojė kurrė dora e Enxhit nė projekte tė ndryshme televizive.

Sa ju ka shėrbyer reality show “Big Brother” pėr karrierėn tuaj si modele, e mė tej si bizneswoman?


Nuk ka ndikuar aspak nė modeling, pasi nuk ėshtė ajo ē’ka unė kam zgjedhur tė bėj nė jetė, por ka ndikuar pėr mirė nė profesionin tim sigurisht.


Statuset nė Facebook

Shumė njerėz mund tė kenė menduar se statusi i saj nė rrjetin mė tė madh social nė botė, facebook.com drejtuar banorit mė tė pėrfolur tė kėtij edicioni tė “Big Brother”, Klodit ėshtė nė shenjė tallje ndaj tij. Por nė fakt e vėrteta nuk ėshtė aspak kėshtu. Kėtė status Enxhi e ka vėnė nė dijeni tė plotė tė Klodit, madje ka qenė ai vetė qė ia ka sjellė nė mendje kėtė ide vajzės. “Ndėrsa kisha dalė tė argėtohesha njė mbrėmje me Klodin tek ‘Mai Tai’ i kėrkova njė mendim pėr ndonjė status nė facebook dhe ai mė tha vėre kėshtu: ‘Klodi ankohet dhe ngre zėrin pse tualetet kanė ndarje vetėm pėr meshkujt dhe femrat dhe jo pėr homoseksualėt’ dhe unė e vura menjėherė. Unė kurrsesi nuk mund tė tallesha me Klodin, ai ėshtė njeriu qė respektoj mė shumė nga tė gjithė banorėt e tjerė. Veē kėsaj unė kam shumė miq tė ngushtė qė janė homoseksualė dhe kurrsesi nuk do tė mundesha tė fyeja ata. Nėse do tė vini re nė statuset e mėparshme tė facebook-ut unė kam bėrė njė debat tė madh me tė gjithė miqtė e mi virtualė nė lidhje me kėtė ēėshtje”, – pėrfundon bukuroshja Kamenica, duke hedhur poshtė nė kėtė mėnyrė tė gjitha aludimet e njerėzve se ajo mund tė ketė ndonjė mendim paragjykues ndaj komunitetit gay.


Gazeta Shqiptare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.yougode.Org
 
Enxhi Kamenica: Nuk jam shtatzėnė me Noizyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enxhi & Arjoni jo vetem Big Brother

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | ©phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions