Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Zajmina, “Sicilianja seksi” nė njė set fotografik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Zajmina, “Sicilianja seksi” nė njė set fotografik    01.08.10 22:02


Zajmina, “Sicilianja seksi” nė njė set fotografik


















E
veshur me njė kėmishė tė bardhė, poshtė sė cilės duken hiret e trupit
dhe tė gjoksit, Zajmina, mė seksi se kurrė, ėshtė fotografuar nė
plazhin e Qeparosė. Bukuroshja shqiptare do tė jetė personazhi kryesor
i kopertinės sė revistės “Anabel” nė numrin e saj tė korrikut. Nė njė
prononcim pėr "Bluetooth" redaktori i modės i kėsaj reviste, Niko
Komani, bėri tė ditur se Zaimina “ėshtė shndėrruar nė njė siēiliane
seksi frymėzuar nga gratė bukuroshe tė kinemasė italiane si Ēoēarja apo
Malena”. Pėr herė tė parė nė historinė e revistave shqiptare, set-i
fotografik ka njė pėrmbajtje dhe ėshtė realizuar nė formėn e njė
mini-filmi i cili do tė publikohet nė revistėn “Anabel”.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,



Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Zajmina, “Sicilianja seksi” nė njė set fotografik    02.08.10 7:29

Eshte Zajmina Ajo O lale shi si eshte ta heq trurin fare... :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
 
Zajmina, “Sicilianja seksi” nė njė set fotografik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog