Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 

 Vjersha dhe fabula

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[TiGrI_I_pLaZhIt]
Moderator
Moderator
[TiGrI_I_pLaZhIt]


Numri i postimeve : 16
Registration date : 25/12/2009
Location : Durres

Vjersha dhe fabula Empty
MesazhTitulli: Vjersha dhe fabula   Vjersha dhe fabula Empty08.07.10 21:33

Nuk e zgjodha rastesisht, nen forumin bashkatdhetaret neper bote, per te hapur ketė teme. Me ca ketej jemi njohur e kemi folur, por, edhe pa folur fare kam pershtypjen se do ta njihnim njeri tjetrin po te takoheshim ne rruge, nga postimet dhe leximet qe i kemi bere njeri tjetrin. Pak nga ne ketu jan edhe prind. Si prind qe jane kam pėrshtypjen se secili nga ne nuk do kishte deshire te shihte aske me larte se veten perveq femijes se vet, andaj nje pjese te kohes ketu ndoshta do ishte mire tua kushtonim atyre. Duke pasur parasysh se shumica nga ne jemi te shperndar neper bote, me lindi ideja te hape nje teme ku do shkruanim vjershat, tregimet, perrallezat e me te njohurve tane. Si Fillim te bejme nje bashkim kulturor te tyre ne kete menyre.
Une do falėnderoja secilin per mundin qe do bente ketu ju garantoj se FEMIJET TUAJ do ju jene shume mirnjohes.

Punė tė mbarė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.ForumiVirtual.Net
 
Vjersha dhe fabula
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Arti dhe Kultura :: Kendi i Femijeve-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | ©phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions