Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster662prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Big Brother Albania 3
 
0YouGoDe200prej 23.01.10 22:13
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Mirjeta harron Marjelin, zbavitet nė lokalet e Shkodrės me djem, e ftuar nga Ergysi
 
8YouGoDe106prej 11.05.11 11:01
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela, mbretėresha e Big Brother
 
4YouGoDe69prej 13.04.11 21:39
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela Fituese e Big Brother Albania 4
 
3Angela Martini166prej 03.04.11 3:33
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Marieli e Ergysi shkruajnė poezi; Ermela: “Dua ta dėgjoj emrin tim, tė fundit”
 
0Angela Martini58prej 02.04.11 10:12
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela nė gjurmim tė fluturės; Marieli: “Sot kam shumė adrenalinė”
 
0Angela Martini36prej 02.04.11 10:11
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ergysi e Ermela, plane se ē’do tė bėjnė kur tė dalin nga BB
 
0YouGoDe36prej 01.04.11 11:05
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Situata humori mes banorėve “Ergysi-babai, Ermela-vajza”
 
0YouGoDe38prej 01.04.11 11:02
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Banorėt, relax nė shtėpinė e BB
 
1YouGoDe37prej 31.03.11 11:15
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shijojnė muzikėn; Ermela dhe Ergysi gatuajnė
 
0YouGoDe35prej 30.03.11 22:48
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Djemtė pėrgatisin darkėn
 
0YouGoDe35prej 30.03.11 22:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Marieli kujdeset pėr rregullin e shtėpisė; Djemtė bėjnė shaka me Ermelėn
 
0YouGoDe31prej 30.03.11 22:46
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ervini: Votat e Ermelės i ka zili edhe Rama me Berishėn
 
0YouGoDe60prej 30.03.11 22:44
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Banorėt luajnė, Ogreni bėn shaka me Ermelėn
 
0YouGoDe49prej 29.03.11 0:51
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Te afermit e Ergysit dhe Marielit thone qe Ermela e meriton fitoren
 
0YouGoDe78prej 27.03.11 6:15
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela: “Ndjej mungesėn e Ervinit"; Thashetheme pėr Nedėn
 
0YouGoDe34prej 23.03.11 11:58
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela: “Nuk kam patur mbėshtetjen e familjes nė rrugėn e artit”
 
0YouGoDe44prej 23.03.11 11:55
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ergysi: “Ermela ka ardh me bo sekretaren”
 
0YouGoDe46prej 20.03.11 22:24
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Debat i fortė, me ofendime mes Ogrenit dhe Ergysit
 
0YouGoDe42prej 20.03.11 22:22
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ogreni: “Mirjeta na ka habitur, nuk e prisja”; Neda: “Ermela bėn kompromis me nderin e vet”
 
0YouGoDe48prej 20.03.11 22:21
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mirjeta: “Neda mė ka habitur”
 
0YouGoDe51prej 20.03.11 22:19
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bisedė rreth martesave “Gay”, Ogreni kundėr
 
0YouGoDe30prej 20.03.11 22:18
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Marieli: “Nė ‘Portokalli’ do tė mė kenė imituar duke qarė”
 
0YouGoDe34prej 20.03.11 22:16
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ergysi Mirjetės: “ti, Marieli dhe Klodi jeni tė vetmit qė m’lidhni me jetėn jashtė”
 
0YouGoDe31prej 20.03.11 22:14
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mirjeta dhe Ergysi sqarojnė keqkuptimet e njė nate mė parė
 
0YouGoDe27prej 20.03.11 22:12
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Banorėt luajnė
 
0YouGoDe26prej 20.03.11 22:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Banorėt pregatisin buxhetin e javės
 
0YouGoDe27prej 20.03.11 22:10
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela: “Neda ėshtė hipokrite, ka frikė tė pėrballet me mua”
 
0YouGoDe47prej 19.03.11 0:22
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lojėra, humor dhe momente gazmore; Mirjeta pėr Marielin “Djallėzor”
 
0YouGoDe52prej 14.03.11 20:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Leku nė byrek i bie Almės
 
0YouGoDe30prej 14.03.11 20:48
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ergysi bėn byrek me lek; Banorėt, tė kėnaqur nga dita e sotme
 
0YouGoDe40prej 14.03.11 20:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ogreni “Alma ka mllef dhe urrejtje brenda vetes”; Neda “Ajo u flet keq banorėve pėr ne”
 
0YouGoDe42prej 14.03.11 20:46
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Argėtimi dhe situatat gazmore nuk kanė tė sosur
 
0YouGoDe30prej 14.03.11 20:45
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela i thote Nedes: 'Ti ke thene qe nuk lidhem e nuk fle me nje mashkull brenda shtepise, por ja ku e bere'
 
0Denisa163prej 13.03.11 23:38
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mirjeta qan pėr Klodin; Mela, Alma dhe Gysi flasin pėr Nedėn
 
0Denisa24prej 13.03.11 23:25
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mirjeta i tregon Almės dhe Ermelės pėr tė qeshurėn gjatė spektaklit
 
0Denisa43prej 13.03.11 23:23
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Hatėrmbetje mes Marielit dhe Mirjetės
 
0Denisa32prej 13.03.11 23:22
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vajzat dhe “burrat” e tyre
 
0Denisa41prej 13.03.11 23:21
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ish banoret e "BB4", Ja pse Ermela duhet tė fitojė “Big Brother 4”
 
0Denisa55prej 13.03.11 23:19
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Babi i Almės, mbėshtet vajzėn nė FB
 
0Denisa40prej 13.03.11 23:14
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Motra e Ogrenit: Neda mė ngre nervat kur mė mėrzit tim vėlla
 
0YouGoDe292prej 26.02.11 21:01
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela-Ervin, tė parėt nė provėn e javės
 
0YouGoDe72prej 05.01.11 22:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Alkena-Kreshnik, ēifti i dytė; Kreshniku tregon pėr tė dashurėn
 
0YouGoDe48prej 05.01.11 22:34
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela dhe Emiljo flenė bashkė
 
0WebMaster78prej 04.01.11 22:33
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Big Brother, sherr mes Hėnes dhe Ermelės
 
0WebMaster64prej 04.01.11 22:20
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Antishqiptari Toros ofendon Alkenėn “Ti nuk di me fol shqip”
 
0WebMaster44prej 04.01.11 22:19
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Klodjana dhe Mirjeta rrėfehen pėr dashurinė
 
0WebMaster51prej 04.01.11 22:19
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Hėnes per Mirjetėn: “Do ta lija tė dashurėn jashtė”
 
0WebMaster51prej 04.01.11 22:14
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mirjeta-Hėnesit “Kam shumė respekt pėr ty dhe vajzėn qė ėshtė jashtė”
 
0WebMaster57prej 04.01.11 22:09
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Banorėt e Big Brother Albania 4
 
0Jona Koleci117prej 27.12.10 22:03
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs