Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster663prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Zbulohen fotot e Rozana Radit nudo
 
1YouGoDe69prej 12.06.11 3:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Elvana Gjata: Dua tė martohem, por karriera ėshtė parėsore
 
0YouGoDe68prej 25.05.11 21:28
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vipat shqiptare ne bikini
 
15WebMaster1759prej 06.01.11 11:24
humoristi1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Albana Osmani: 'Maneater'
 
0YouGoDe47prej 02.01.11 23:23
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Albana Osmani, operacion plastik gjoksit
 
0YouGoDe61prej 02.01.11 23:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Albana Osmani - Ndihem mirė me Benetin, ėshtė partner komod nė skenė
 
0YouGoDe43prej 02.01.11 23:14
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Miss Kosova Universe ėshtė Afėrdita Dreshaj
 
0Jona Koleci63prej 19.12.10 21:14
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Edhe Elvana Gjata me sėmundjen “gjoksi nė shesh”
 
0Jona Koleci129prej 19.12.10 21:12
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vajzat e skenės, nė kėrkim tė fustaneve
 
0Jona Koleci78prej 19.12.10 21:10
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mė kė do tė donin ta trokisnin gotėn “Vipat Shqiptarė” nė ndėrrimin e vitėve
 
0Jona Koleci57prej 19.12.10 21:09
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Olta Boka: Pėr momentin “divorc” me baladat
 
0Jona Koleci77prej 30.11.10 1:05
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dafina dhe Zanfina, miqėsi e vėrtetė apo interes?
 
0YouGoDe128prej 20.11.10 23:34
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Noizy, pas “Kėnga Magjike” do tė zhvendoset nė Amerikė
 
0YouGoDe106prej 20.11.10 23:30
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ilira Gashi do pėrfaqėsojė Zvicrėn nė Eurovizion, Genta Ismajli eleminohet…
 
0Jona Koleci127prej 19.11.10 22:25
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kėnga Magjike 2010”
 
0Jona Koleci124prej 19.11.10 22:24
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tendenca e re e Zanfina Ismajlit
 
0YouGoDe77prej 10.11.10 6:04
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Hit i ri nė nėntor
 
0YouGoDe82prej 10.11.10 6:01
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Agron Llakaj largohet nga 'Portokalli', tani 'Milioneri' i ri nė Tv Klan
 
0YouGoDe102prej 10.11.10 5:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ronela Hajati njė Lady Gaga shqiptare?!
 
0Jona Koleci143prej 07.11.10 23:27
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Angjela Martini: “Nuk e di ēfarė ėshtė dashuria”
 
0WebMaster116prej 04.11.10 5:24
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bleona Qereti, zhvishet nė Facebook
 
2Oni Pustina649prej 05.10.10 11:01
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rezarta Shkurta dhe Flori, sherr nė lokal
 
2YouGoDe103prej 02.10.10 23:54
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Edona Llalloshi, pas 4 vitesh divorc fejohet pėrsėri
 
1YouGoDe141prej 02.10.10 8:11
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Big Mama nė Turqi bėn trajtime estetike
 
1YouGoDe93prej 02.10.10 8:06
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Albana Osmani, operacion plastik gjoksit
 
2YouGoDe200prej 02.10.10 5:25
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Teuta Kurti: Nuk “vrapoj” pas ēmimeve
 
0YouGoDe94prej 29.09.10 22:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kush eshte kjo bukuroshe?
 
0YouGoDe95prej 23.09.10 20:52
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rezarta Shkurta: Nuk jam shtatzėnė…
 
0YouGoDe174prej 19.09.10 6:39
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Emrat e 56 kengetareve “Kėnga Magjike 2010”
 
3Angela Martini199prej 16.09.10 5:46
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kėtė vit do punoj edhe si stiliste
 
0YouGoDe163prej 04.09.10 4:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bukuroshja shqiptare Anisa, nė 20-shen e mė tė mirave
 
0YouGoDe128prej 04.09.10 4:45
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nuk jam lezbike, jam shtatzėnė
 
0YouGoDe220prej 04.09.10 4:44
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ingridi, jetė nate vetėm, pa tė dashurin
 
1WebMaster215prej 15.08.10 5:17
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Aurela Gaēe, Emocionohem kur kėndoj para publikut ne Kosove
 
0WebMaster139prej 15.08.10 5:08
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rezarta thyen tabutė, pozon nudo
 
3Aldijanaa469prej 10.08.10 8:15
ilir Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rozana, pas pozave seksi, niset drejt Greqisė
 
0YouGoDe182prej 01.08.10 21:59
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Zajmina, “sicilianja seksi” nė njė set fotografik
 
0Jona Koleci263prej 31.07.10 22:38
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vera, pushim dhe punė pėr VIP-at
 
0Jona Koleci239prej 31.07.10 22:23
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Diplomon Anjeza Shahini
 
0Jona Koleci100prej 31.07.10 22:18
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bleona Qereti - NUDO - Bleona Qereti - Photo & Video Galleries ...
 
0YouGoDe1114prej 30.07.10 22:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Elvana Gjata thyen rekord, 100 mijė klikime pėr njė javė nė youtube
 
0YouGoDe232prej 30.07.10 22:43
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Greta Koci publikon albumin e ri Bam Bam Bam
 
0YouGoDe106prej 30.07.10 22:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ciljeta publikon “Pse te dua ty”
 
0YouGoDe151prej 30.07.10 22:39
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Se shpejti “Uragani” Tingulli 3nt
 
0YouGoDe168prej 30.07.10 22:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Edhe Leonora Jakupi bie pre e fotomontazheve lakuriq
 
0Jona Koleci549prej 27.07.10 23:01
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rozana Radi tregon gjoksin
 
0Jona Koleci441prej 27.07.10 22:58
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ingrid Gjoni nis verėn me 200 km/orė
 
0YouGoDe180prej 28.06.10 7:05
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Afėrdita e Shpati, miq tė ngushtė me Adelina Tahirin
 
0WebMaster640prej 01.06.10 21:44
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Genta dhe Elita 5 bashkė nė Dusseldorf
 
0WebMaster119prej 01.06.10 21:44
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gati surpriza e ORINDĖS
 
0WebMaster111prej 01.06.10 21:43
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog