Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Muzika shqiptare dhe e huaj

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Video

VideoKetu do te vini te gjitha videot e muzikes, sportit, humorit etj. Shiko Video Seksi Shkarko Shqip Mp3. ... youtube video, Shiko video. Genta Ismajli Kosova Albanian Singer NEW 2009. youtube video, Shiko video ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Best of YouTube, video humoristike, Video sportive, Video muzikore
2275muzik hit ...
25.05.11 3:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Al-Forums.Com ™ & Shqiponia.Com & YouGoDec.Com

Al-Forums.Com ™ & Shqiponia.Com & YouGoDec.ComAl-Forums.Com ™ Kėrkesat muzikore, vėrejtjet dhe sygjerimet mund ti postoni nė kėtė forum.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
2428Kledi Kadi...
30.11.10 0:33
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste kengesh te huaja

Tekste kengesh te huajaTe postojme dhe tekstet me te bukura ne gjuhet e huaja, mundesisht ne ato gjuhet me te folura, sepse ndryshe nuk marrim vesh . po e filloje ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
78Metallica ...
11.06.11 21:31
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste kengesh shqiptare

Tekste kengesh shqiptareMuzike shqiptare me mijera tekste kengesh shqip dhe videoklipe nga te gjitha trevat shqiptare. The most popular portal for Lyrics and Music Videos to ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
710Tekste te ...
11.06.11 21:26
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster662prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Cilin nga kėta kėngėtar Shqiptar pėlqeni?
 
1YouGoDe116prej 29.09.10 3:31
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Eneda TARIFA - Me veten. Top fest 7
 
0YouGoDe239prej 23.05.10 19:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Gaci, Kompozitori qė shiti pianon pėr gruan ruse
 
0Denisa38prej 17.04.11 21:24
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
“Kenget e Shekullit”, “shpetojne” kengen popullore qytetare
 
0YouGoDe118prej 13.12.10 23:02
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
VA-Winter Mix vol. 2 (2010)
 
0YouGoDe108prej 05.12.10 23:10
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
VA-DJ Tools Vol 3 (2010)Artist : VA Album : DJ Tools Vol 3 Style : House / Dance Size, MB : ~ 212 MB Bitrate : 320 kbps / 44.1kHz/ Joint-Stereo TrackList: CD 1 01 Picco - Venga (Radio Edit) 02 Jazzbit - Sing Sing Sing 2010 (Radio Edit) 03 Swedish
 
0YouGoDe69prej 05.12.10 22:33
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
VA-Club Kicks Vol 1 (2010)
 
0YouGoDe71prej 05.12.10 22:00
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
VA-House Charts 2011.1 (2010)
 
0YouGoDe107prej 05.12.10 21:45
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
VA-The Dance Cube V (2010)
 
0YouGoDe77prej 05.12.10 21:30
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
NewHMusic Orange vol. 6 (2010)
 
0YouGoDe77prej 05.12.10 21:15
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Music → VA - Emotive Ibiza 2010
 
0YouGoDe64prej 04.12.10 20:25
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Category: Music → VA - Club Mix 2010 vol.3 (2010)
 
0YouGoDe67prej 04.12.10 20:23
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Noizy OTR dhe Tingulli 3NT Rapper-at me te pelqyer shqiptare
 
0YouGoDe136prej 24.09.10 22:27
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Poni - Deti Hesht
 
0Jona Koleci99prej 21.09.10 21:46
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Jehona dhe Besa realizojnė duet
 
0Angela Martini90prej 14.09.10 22:48
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kenget qe i kendohen femijeve ( Ninulle )
 
1Oni Pustina83prej 11.09.10 19:13
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tom Boxer feat. Antonia - Morena (Official Video)
 
1WebMaster119prej 07.06.10 13:09
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
VESA LUMA - AMANET [OFFICIAL VIDEO 2010]
 
0WebMaster118prej 03.06.10 22:07
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nora Istrefi - Dy shokė ( Official Video ) HD
 
0WebMaster93prej 03.06.10 22:05
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Flori dhe Soni Malaj - Fluturimi 3470
 
0WebMaster109prej 03.06.10 21:51
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Flora Gashi-Mos harro
 
0WebMaster70prej 03.06.10 21:50
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rihanna - D. / Rude Boy (Live at BBC Radio 1's Big Weekend)
 
0WebMaster87prej 03.06.10 21:47
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rihanna & Laetitia Casta - "Te Amo" (Official Video)
 
0WebMaster102prej 03.06.10 21:44
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Besa Kokėdhima - Kalorėsi i natės (Top Fest 7)
 
0YouGoDe124prej 23.05.10 19:37
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Degjo Radio Online Radio
 
1YouGoDe468prej 09.01.10 22:38
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe182prej 20.07.09 4:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe173prej 20.07.09 4:38
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe92prej 20.07.09 4:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe86prej 20.07.09 4:35
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe79prej 20.07.09 4:33
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe99prej 20.07.09 4:32
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe84prej 20.07.09 4:31
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe124prej 20.07.09 4:29
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1aNISa216prej 28.03.09 19:21
aNISa Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com