Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Show Bizz

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

ThashethemeThashetheme ose fakte tė reja rreth VIP-ave ose rreth shoqėrisė suaj tė forumit :D
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
83132Tuna: Jam ...
03.06.11 20:48
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vipat Shqiptar

Vipat ShqiptarVipa Shqiptare · Foto Shqiptare · Foto te Ndryshme · Sporti Shqiptar · Big Brother Albania · Celebritetet Shqiptare · Adelina Ismajli · Hip Hop Shqip, eshte nje faqe me informacione, lajme, thashetheme rreth vipave dhe celebriteteve shqiptare e te huaja...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
102140Zbulohen f...
12.06.11 3:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster674prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kėngėtaret Shqiptare dhe stilet e 2010-ės
 
0Jona Koleci221prej 06.12.10 20:20
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Foto Nudo Te Vip Shqiptare - Shqip, Video, Falas, Mp3, Muzik ..
 
5YouGoDe5127prej 13.01.10 22:56
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Anxhela shokon, pa tė brendshme poshtė fustanit
 
0YouGoDe420prej 09.06.11 0:06
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Messi martohet nė fund tė qershorit
 
0YouGoDe29prej 09.06.11 0:00
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Femra mė sexy e botės (Video)
 
0YouGoDe31prej 08.06.11 23:44
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shqiptari Mark Marku shkėlqeu dhe mahniti Kroacinė (Video)
 
0YouGoDe23prej 04.06.11 23:51
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Papa Benedikti pritet nga vajza sexy nė Zagreb
 
0YouGoDe21prej 04.06.11 23:48
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ne shitje videoja sexy e Lopez
 
0YouGoDe19prej 04.06.11 23:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Diaz: Jetoj jetėn si mė pėlqen e jo si tė gjithve me fėmijė
 
0YouGoDe20prej 04.06.11 23:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Alina, bukuroshja me kėmbė tė gjata
 
0YouGoDe20prej 04.06.11 23:46
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1Goca48prej 04.06.11 15:34
Goca Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pozat e Elle Liberachi jetės i japin ėmbėlsi
 
0YouGoDe26prej 03.06.11 20:46
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Jessica-Jane Clement nė ‘Nuts’
 
0YouGoDe673prej 25.05.11 21:19
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Cassandra e bukur dhe shkėlqyese pėr Maxim
 
0YouGoDe48prej 25.05.11 21:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bukuroshja Ekzotike Zoe Saldana
 
0YouGoDe93prej 15.05.11 23:31
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela e BB- Nė dilemė pėr Ervinin, njė fans milioner i bėn propozim pėr martesė
 
8YouGoDe245prej 11.05.11 11:02
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Zajmina rrėfen pėr herė tė parė detajet e operacionit tė gjoksit
 
0YouGoDe99prej 23.04.11 2:24
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ardian Bujupi, ndėr katėr finalistėt e talenteve nė Gjermani
 
0Denisa39prej 17.04.11 23:20
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Balerina Smirnoff nė Playboy
 
0YouGoDe41prej 14.04.11 22:08
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gėnjeshtrat mė tė shpeshta tė meshkujve
 
3YouGoDe40prej 13.04.11 21:37
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lily, me veshje pėr natėn e martesės
 
1YouGoDe101prej 13.04.11 12:02
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mallika, sex bomba e Bolivudit
 
0YouGoDe125prej 13.04.11 12:00
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Jamie Chung ,gjysėm lakuriqe qė ju jep energji
 
0Angela Martini109prej 02.04.11 10:39
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pitt-Jolie, pak romancė pa fėmijėt
 
0YouGoDe40prej 01.04.11 11:08
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Irina Shayk, sėrish ju le pa frymė
 
0YouGoDe36prej 31.03.11 11:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dy shqiptare, kandidate pėr “Miss” nė Zvicėr
 
0YouGoDe34prej 30.03.11 22:24
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Thrall tė lė pa mend
 
0YouGoDe636prej 26.03.11 0:29
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Eliza Dushku: Ju rrėfej 25 gjėrat qė nuk dini pėr mua
 
0YouGoDe81prej 19.03.11 0:21
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Anna Loreni - Nje shqiptare ne buzuqet e Greqise
 
0YouGoDe51prej 19.03.11 0:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mariza, Zajmina dhe Ingridi nė ‘VIP Shpija 2”
 
0YouGoDe88prej 14.03.11 21:34
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Paris Hilton dėshiron tė bėhet nėnė
 
0YouGoDe47prej 14.03.11 21:26
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Aurela lanēon klipin e kenges 'Feel the passion', kenge qe do perfaqesoje Shqiperine ne Eurosong
 
0Denisa71prej 13.03.11 23:31
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kim Kardashian sėrish nudo
 
0YouGoDe1260prej 26.02.11 20:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vechioni, fituesi i “Sanremo”
 
0YouGoDe84prej 20.02.11 5:43
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lakuriq nė mėndafsh: Aktorja Teren nė Playboy-n maksikan
 
0YouGoDe367prej 17.02.11 22:01
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Jassica Jane Clement zhvishet pėr tė reklamuar filmin e saj
 
0YouGoDe234prej 17.02.11 21:59
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
S’e ka problem lakuriqėsinė
 
0Denisa400prej 06.02.11 20:58
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Joanna Krupa seksi me tė brendshme dhe seksi nė plazh
 
0Denisa104prej 06.02.11 20:57
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Polakja e nxehtė Luiza Hryniewicz, le anėsh notin, zhvishet pėr "Playboy"
 
1Denisa843prej 03.02.11 22:03
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kim Kardashian, e lagur dhe zhveshur pozon pėr revistėn “FHM”
 
0Denisa474prej 03.02.11 21:56
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sulmohet dhe plaēkitet Larissa Riquelme
 
0Denisa634prej 03.02.11 21:49
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sara Tommasi: Berlusconi filtroi me mua dhe mė ofroi ēdo gjė...
 
0Denisa558prej 03.02.11 21:44
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bleona Qerreti, “Madona shqiptare”
 
0YouGoDe457prej 01.02.11 21:58
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Adriana Lima nė kopertinėn e revistės “Vogue“
 
0Jona Koleci226prej 31.01.11 20:31
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Angela Martini, sexy nė Esquire-n turk
 
0Denisa236prej 30.01.11 21:10
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bjondina e bukur JugoAfrikane me bikini dhe me pamje sexy
 
0YouGoDe394prej 30.01.11 7:12
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Genevieve Morton, bukuroshja me trup rrezatues
 
0YouGoDe208prej 30.01.11 7:07
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rezarta Shkurta nė njė set fotografik joshės, Dhe shume sexy
 
2YouGoDe324prej 29.01.11 7:16
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Megan Fox njė sex simbol i Armanit
 
0YouGoDe260prej 25.01.11 22:01
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tė gjitha femrat e Berlusconit nga Patrizia D’Addario e deri te Ruby
 
0YouGoDe511prej 22.01.11 22:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs