Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Tė ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shopping - Pazar

Shopping - PazarPublikohen produktet tė ndryshme nga anėtaret e forumit nga Kompjuteri deri tek paisjet mė tė vogla qė ju kan mbetur dhe nuk i gjeni vend dotė pėr ti futur nė pėrdorim. ps// ForumiVirtual nuk merr asgjė pėrsipėr pėr ata produkte tė cilet publikohet dhe shiten nga ky forum.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
12BIOTHERM -...
02.08.10 7:22
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster669prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???
 
31Jona Koleci200prej 09.04.11 11:18
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault 5YouGoDe212prej 21.05.11 11:02
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Misteri, Apollo 11 ka qenė nė Hėnė?
 
0Denisa37prej 16.04.11 23:08
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si sot e nje kohe...
 
0Denisa29prej 16.04.11 23:07
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Teologu David Berger: Papa eshte gay
 
0YouGoDe46prej 16.04.11 12:51
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 39aleks326prej 14.04.11 20:46
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 41aleks306prej 03.04.11 3:30
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2aleks146prej 02.04.11 8:16
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 6aleks136prej 31.03.11 11:57
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Meshkujt shqipetare preferojne gjoksin te femrat,,,
 
12Jona Koleci143prej 07.03.11 10:02
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shyhrete Behluli: Vetė unė jam origjinale
 
0WebMaster111prej 04.01.11 22:22
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nė Tiranė hap sot dyert pėr 83 filma
 
0YouGoDe83prej 13.12.10 23:38
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dhoma e Gjumit
 
31Diana814prej 20.11.10 11:05
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Arta Bajrami bėhet nėnė, vjen nė jetė Viktoria
 
0Jona Koleci179prej 08.11.10 23:33
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rekordi, do skuqė patate pėr 83 orė
 
1Jona Koleci93prej 21.09.10 7:23
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Elefantėt kanė frikė nga milingonat
 
1Jona Koleci104prej 20.09.10 13:09
Bambolita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ēili, prezantuese e 'Miss Globe International'
 
0Angela Martini167prej 14.09.10 22:49
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Perla forumore!
 
0Jona Koleci85prej 14.09.10 4:29
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si sot e nje kohe...
 
0Oni Pustina90prej 11.09.10 20:27
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Apple, Ping: Mė shumė se 1 milion pėrdorues
 
0Jona Koleci75prej 05.09.10 2:21
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gratė, si jetojnė nė vende tė ndryshme tė botės
 
0WebMaster159prej 04.08.10 21:33
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
3 milion punonjės nė grevė paralizohet Greqia
 
0YouGoDe108prej 28.06.10 7:20
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
El Sajed, dashuria ime pėr Shqipėrinė
 
0YouGoDe166prej 09.01.10 5:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pirateria, demet ne 2009-en, 1 miliard euro
 
0YouGoDe93prej 09.01.10 5:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Filmat pornografikė, frymėzim apo ēmenduri
 
0YouGoDe118prej 09.01.10 5:52
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0aleks123prej 20.07.09 7:03
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0aleks131prej 20.07.09 7:03
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0aleks125prej 20.07.09 7:02
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 3aleks161prej 20.07.09 7:00
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0aleks271prej 20.07.09 6:50
aleks Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com