Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Moda dhe Estetika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Mirembajtja e Trupit

Mirembajtja e TrupitMirembajtja e trupit Moda dhe Estetika MODA E SPEKTAKLIT.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
45Sa kafe mu...
17.04.11 23:41
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Veshje dhe Aksesore

Veshje dhe AksesoreMooda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesore, canta , kapele e syze etj...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
12Dhjetė par...
16.09.10 8:18
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Floket dhe thonjte

Floket dhe thonjteKujdesi flokeve, modele thonjesh etj... Floket dhe thonjte.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
35Modelet e ...
15.02.11 0:47
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Makiazhi dhe mirembajtja lekures

Makiazhi dhe mirembajtja lekuresMakiazhi dhe mirembajtja lekures. make-up dhe mirmbajtja e lekures, maska, kremra...dhe solarium
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
12 Tatuazh...
16.09.10 8:18
Network Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster669prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Ngjyrosja e kapakėve tė syrit
 
3YouGoDe111prej 06.06.11 2:05
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Modė e re - funde mbi pantallona
 
0YouGoDe31prej 21.04.11 19:26
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Blake Lively femra mė e dėshiruar nė botė
 
1Denisa56prej 17.04.11 0:05
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si ta “zbukuroni” trupin tuaj?
 
2Angela Martini173prej 03.04.11 3:35
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mis Anglia nuk gjen dot tė dashur
 
0Jona Koleci52prej 15.02.11 0:46
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Video: Lucy Pinder-it i shpėrthen kraharori
 
1Denisa968prej 06.02.11 21:08
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Clio Pajczer zgjidhet gruaja mė e bukur e futbollistėve
 
0YouGoDe777prej 20.01.11 22:25
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Moda e fėmijėve VIP
 
0WebMaster102prej 04.01.11 22:44
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Top modelja Greta Stanica
 
0WebMaster88prej 04.01.11 22:12
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gabimet mė tė shpeshta qė burrat i bėjnė nė krevat
 
0WebMaster73prej 04.01.11 21:18
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Marigona, shqiptarja e famshme nė Gjermani si kėngėtare dhe modele
 
0Jona Koleci146prej 27.12.10 23:22
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Madalina Diana e dashura e Boriellos me tė brendshme seksi
 
0Jona Koleci183prej 27.12.10 23:19
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Inis Gjoni: Lutja pėr Vitin e RI? Tė vazhdoj tė jem e lumtur!
 
0Jona Koleci130prej 27.12.10 23:18
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė
 
0Jona Koleci259prej 27.12.10 23:09
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Christensen, modelja provokuese 41-vjecare
 
0Jona Koleci183prej 08.11.10 22:27
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Alba Mecaj Top Modelja e ardhshme
 
1Jona Koleci213prej 19.10.10 10:42
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Arnita Beqiraj dhe Ermal Merdani fituesit e “Miss & Mister Albania 2010″
 
0YouGoDe187prej 24.09.10 22:21
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Victoria Beckham, kundėr modeleve tė dobėta
 
2Jona Koleci131prej 24.09.10 22:20
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
~ 8 sekrete pėr tė qenė e bukur ~
 
3Oni Pustina99prej 24.09.10 22:19
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Miss Shqipėria qė po trondit Italinė me fotot nudo
 
3Jona Koleci288prej 24.09.10 22:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Modelja shqiptare Eva Pepaj tani nė kinematografinė botėrore
 
0YouGoDe155prej 23.09.10 21:13
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Moda dhe Estetika
 
5PrInCi219prej 21.09.10 12:03
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
AGNESA NĖ FRON!
 
0YouGoDe135prej 01.09.10 2:29
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
█★•MISS UNIVERSE®2010 DAILY Photos & Updates in Las Vegas•★█
 
0WebMaster134prej 04.08.10 19:20
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Emina Cunmulaj - Albanian Beauty
 
0WebMaster144prej 04.08.10 19:18
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
ALBANIAN BEAUTIES in MU
 
0WebMaster185prej 04.08.10 19:14
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
16 year old crowned Miss Albania 2010
 
1WebMaster177prej 04.08.10 19:10
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
20 Minuten Online - «Mein Kleid ist sehr sexy!» - Schweiz
 
0WebMaster230prej 04.08.10 18:57
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Hefner shpėton shkrimin 'Hollywood'
 
0WebMaster103prej 03.08.10 5:17
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0Diana194prej 31.03.09 4:18
Diana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 11YouGoDe420prej 30.03.09 7:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1YouGoDe147prej 10.01.09 1:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe348prej 17.12.08 5:57
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe184prej 17.12.08 5:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe111prej 17.12.08 5:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1Suzana Tomic350prej 09.08.08 8:21
Bvunushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0Suzana Tomic149prej 09.08.08 6:07
Suzana Tomic Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0Suzana Tomic223prej 07.08.08 4:31
Suzana Tomic Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com